Lekarze Zgierz

Internista, Gastrolog

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Konrad Kruszyński

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Miałam Zaszczyt poznać Zacnego Pana Doktora .Pan Doktor pofatygował się do Kliniki przy ul Czechosłowackiej w celu zbadania mojej osoby.Pan Doktor to Szlachetny Człowiek. Pan Doktor w swojej pracy stosuje zasady pomocy,akceptacji indywidualizacji i tolerancji pacjenta.Pan Doktor to Wspaniały Człowiek.Pan Doktor to Wysokiej klasy Specjalista zaangażowany w swoją pracę.Dziękuje za Wszystko pacjenta Dorota Żaczek
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ola Hofman

Neurolog

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Bożena Broks-Bratkowska

Staffa 20a/35
95-100 Zgierz

Doskonały lekarz. Zawsze wysłucha i przyjmie chorego nawet długo po godzinach przyjmowania. O wszystko rzeczowo wypyta, wytłumaczy, bardzo kompetentna, nie boi się wydawania skierowań, gdy są potrzebne. Miła i uprzejma, kobieta wysokiej kultury. Wzór. Gorąco polecam. Jedyny minus to dużo pacjentów i trzeba trochę poczekać. Ale warto.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Bogdan Paszkowski

Chirurg stomatolog

Gabinety Stomatologiczne dentist
A. Struga 23 lok. 411
95-100 Zgierz

No cóż. Mogę napisać. Leczę się u niego od prawie 20 lat. Przez ten czas zero zastrzeżeń i 100% zaufania do tego co robi i jak robi. Nigdy nie było żadnych problemów z leczonymi przez niego zębami. Pamiętam kiedyś sytuację, że zaczyna boleć ząb, telefon do doktora Paszkowskiego a on na urlopie. Idę więc do innego stomatologa i tu zaczyna się horror nie dość że doktor to kobieta, więc powinna ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. stom. Iwona Nasterska

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna
Długa 171
95-100 Zgierz

Bardzo polecam dr Iwonę Nasterską, jest to świetny chirurg, implantolog, periodonta. Przekazuje bardzo klarowne informacje odnośnie stanu zębów. Naprawdę warta polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Małgorzata Ossowska-Wojtera

Parzęczewska 26c lok. 53
95-100 Zgierz

Świetny lekarz! Korzystam od lat i nie chce szukać nawet innego dentysty! Fachowe i rzetelne leczenie !

lekarz Anna Ciesielczuk-Łuczywek

Audiolog

Przychodnia
Andrzeja Struga 23
95-100 Zgierz

Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i kompetencji P.Dr.Anny.Ponadto podziwiam Jej ludzki,czyli wielkoduszny,stosunek do pacjenta.Dodam jeszcze : jest bezpośrednia,subtelna i delikatna w stosowanych zabiegach.Polecam z całego serca. Wielokrotna pacjentka Elżbieta
Opinia dodana przez: Elżbieta Lucyna Gortat

lekarz Łukasz Migdalski

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Wspaniały jako człowiek i lekarz. ! Autorytet dla innych lekarzy. Bardzo inteligentny,profesjonalny Nic dodać, nic ująć. ;-)
Opinia dodana przez: Młoda

lek. dent. Małgorzata Szkudlarek-Gołubienko

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna
Arkadiusza Musierowicza 1ABC
95-100 Zgierz

Po różnych doświadczeniach,los sprawił,że zetknęłam się z Panią Doktor Małgorzatą Gołubienko.To wspaniała,życzliwa i kompetentna lekarka,z miłym i cierpliwym podejściem do pacjenta.Polecam tego stomatologa-naprawdę warto skorzystać.
Opinia dodana przez: Ewa
mi wielu wskazówek (bezcennych) dotyczących pracy z małym dzieckiem- odrabianiem lekcji.

lekarz Jakub Baszczyński

Solna 24
95-100 Zgierz

Lekarz o duzym doswiadczeniu,rzetelny,majacy empatie itp. itd.Opinie swja motywuje udana mastektomia.Naprawde polecam
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Katarzyna Lau

Kamienna 62
95-100 Zgierz

Bardzo polecam Panią Doktor, niesamowite zaangażowanie i dokładność, a do tego profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Chętnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. To przemiła, pozytywna i bardzo sympatyczna osoba. Długo szukałam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Radosław Lebiedziński

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

Pierwszy profesjonalny orotepda i lekarz w moim zyciu.Lepszego lejarza nie mozna sobie wymarzyc.Szukalam specjalnue strony zeby moc pchwalic takiego specjalistę.Takiego lekarza ze świeca szukac.Pozdrawiam pacjentka 😘
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Raciborska

Powiatowy ZOZ w Zgierzu
Struga 2-4
95-100 Zgierz

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Tak profesjonalnego podejścia do pacjenta jak dr Raciborskiej może pozazdrościć niejeden lekarz. Wszystkim bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 17327, 'name': u'Zgierz'} Stomatolog
                                       lek. stom. Anna Winkler

lek. stom. Anna Winkler

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna
Arkadiusza Musierowicza 1ABC
95-100 Zgierz

Bardzo polecam Pania Dr ,wspaniala kobieta,super podejście i dla doroslych i dzieci,kompleksowe podejscie,bardzo mila i cierpliwa😘
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Janusz Piątkowski

przychodnia
Nowy Świat 7
95-100 Zgierz

Lekarz wyrozumiały i kompetentny.Bardzo mi pomógł polecam.

lekarz Elżbieta Kunikowska-Kujszczyk

Internista, Diabetolog

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

lekarz Irena Bobeff

Endokrynolog, Pediatra

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Świetna lekarka, godna polecenia. Tłumaczy długo i profesjonalnie. Sympatyczna dla dzieci. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Anetta

Edyta Szubert-Nowosielecka

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet lekarski
Zgierz

Wystawione opinie wszystkie na 5 myślę, że mówią same za siebie, lekarz godny polecenia dla dzieci jak i dla dorosłych!!!!!!!!